Sektörler

Bankacılık ve Finans

Bankacılık ve Finans sektörünün yaşamış olduğu sıkıntılar ve eksiklikler baz alınarak yenilikçi ürünler geliştirip ihtiyaçlara cevap veren birikimli sistemler geliştirmektedir.

Perakende

Perakende sektöründe firmaların strateji güçlerini kullanabilecekleri ve her türlü kampanya – promosyona açık hizmetler vermeyi hedeflemektedir.

Toptan

Toptan sektöründe firmaların strateji güçlerini kullanabilecekleri ve muhasebe – sipariş – teslimat ihtiyaçları net bir şekilde karşılayacak sistemler geliştirmektedir

Basın Yayın

Gelişen teknoloji ile beraber yayıncılık sektöründe hizmetleri anlık bir şekilde sunan çözümler üretmektedir.

Elektrik Elektronik

Enerji tasarrufu ve doğru yerde doğru enerji gibi konularda çözümler üretmekle beraber elektrik ve elektroniğin sistematik bir şekilde yönetilmesi sağlanmaktadır.

Reklam ve Tanıtım

Yenilikçi düşünceler ile “ ağaçlar kesilmesin “ sloganı ile en faydalı reklam türleri hakkında çözümler üretmekle beraber her türlü danışmanlık hizmeti sağlanmaktadır.

Güvenlik

Ödeme sisteminde yaşanan dolandırıcılık ve sahtekarlık ile mekan, giriş – çıkış sorunlarını en güncel güvenlik alt yapısıyla desteklemekte ve ilgili tesise ait yazılım ve donanım hizmeti sunmaktadır.

Turizm

Oteller, hoteller, moteller, pansiyonlar, apartlar, öğretmen evleri, misafirhaneler, kaplıca tesisleri, aqua park, masaj salonları ve hamamların geçiş kontrol sistemleri kapalı devre ödeme sistemleri, kartlı ödeme sistemleri ve ödeme sistemleri alanlarında yenilikçi çözümler sunmaktadır.

Eğlence

Her türlü oyun merkezlerinin ihtiyaçlarına göre yenilikçi ve geliştirilmeye uygun ödeme takip ve giriş – çıkış sistemleri üzerine çözümler üretmektedir.

Otomotiv ve Sigorta

Türkiye’de otomobil ve sigorta sektörü için araç takip sistemleri, navigasyon sistemleri, önceden uyarı sistemleri, görüntü kayıt sistemleri, elektronik bilet sistemleri ve bunlara bağlı olarak gerekli donanım ve yazılımlar üretmektedir.