Kurumsal

Hakkımızda

Bilgi teknolojilerini en güncel şekilde takip edip en yeni hizmetleri en uygun koşullarda sağlayabilmek amacıyla altyapı çalışmalarına 2006 yılının ortalarında başladık. Çalışmalarımızı tamamladıktan sonra 2007 yılında internet programcılığı hizmetiyle proje üretmenin mutluluğunu yaşadık. Biz sadece bu hizmeti vermekle yetinmemeyi ilke edindik ve geldiğimiz bu noktaya kadar her geçen yıl hizmetlerimizi ve hizmet kalitemizi artırdık. Bunu yaparken de farklı zaman-mekânlarda yazılım, bilişim, reklamcılık ve danışmanlık gibi alanlarda farklı ortaklıklarla hizmetlerimizi 2015 yılına kadar Van Bilişim markamızla kesintisiz devam ettirdik.

Bugün taşıdığımız kurumsal kimliğimiz 4B Yazılım Bilgi Teknolojileri ile sorumluluk ve yükümlülüklerimizin bilincindeyiz. Kaliteyi ilke alan bir anlayışla geleceğe daha güvenle bakabilmekte ve üstlendiğimiz projeleri başarılı bir şekilde tamamlıyoruz. İlk günden beri bireysel ve kurumsal müşterilerimizin yaşamını kolaylaştırmayı, tanıtımlarını en uygun-doğru ve etkili şekilde yapmayı, yeni dünyalara açılmalarını sağlamayı, bilgiye ulaşmada önlerine çıkabilecek engelleri ortadan kaldırmayı, çağdaş dünyanın en önemli iletişim ve etkileşim aracı hâline gelen internette yapılabilecekler konusunda onlara yol göstermeyi ve yanlarında olmayı amaçladık.

Misyonumuz

Bilişimden istifade eden herkesin yaşamlarının kolaylaştırılmasına inanıyoruz. Bunun için girişimci, yenilikçi, yenilenebilir ve kontrol edilebilir projeler üretiyoruz.

Vizyonumuz

Girişimci, yenilikçi, yenilenebilir ve kontrol edilebilir yaklaşımımızla hiçbir ayrım yapmadan herkese hitap eden lider proje olmak.