Siber Güvenlik Çözümleri

SİGAM (Siber Güvenlik Araştırma Merkezi)

SİGAM siber saldırılara karşı yazılımların geliştirilmesini planladığımız bir projedir. Twitter sayfamızdan projenin adım adım ilerleyişini takip edebilirsiniz.

Ağ Sızma Testi

Kurumunuzun/firmanızın dışardan tamamen profesyonel bir şekilde, saldırgan bakış açısıyla standartlara uygun olarak "Dış Ağ Sızma Testi", "Yerel Ağ Sızma Testi" ve "Kablosuz Ağ Sızma Testi" ile güvenlik testlerini gerçekleştiriyoruz. Test sonuçlarını rapor haline getirip size sunuyoruz.

Web Uygulamaları Sızma Testi

Kurumunuzun/firmanızın dışardan tamamen profesyonel bir şekilde, saldırgan bakış açısıyla standartlara uygun olarak web güvenlik testleri ve sızma testleri uyguluyoruz. Test sonuçlarını rapor haline getirip size sunuyoruz.

Mobil Uygulamaları Sızma Testi

Kurumunuzun/firmanızın dışardan tamamen profesyonel bir şekilde, saldırgan bakış açısıyla standartlara uygun olarak mobil uygulama güvenlik testleri ve sızma testleri uyguluyoruz. Test sonuçlarını rapor haline getirip size sunuyoruz.

Sosyal Mühendislik Testi

İnsanları kandırma sanatı ile olağanüstü testler yaparak sistemlere girişin ne kadar kolay olduğunu kanıtlayabiliyoruz. Denemelisiniz.

Güvenlik Duvarı Çözümleri

Kurumunuzın/firmanızun ihtiyaçlarına göre en uygun güvenlik duvarı yazılımını sunuyoruz.